Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 532 99 99
0212 320 50 72

Kurulum ücreti yok!

Destek ücreti yok!

Taahhüt yok!

Çağrı kaçırmak yok!

Yeni Nesil Telefon Santrali

SANAL SANTRAL

Tanıtım videomuzu izlemeyi unutmayın!

Zoho - Bulutsantralim Entegrasyonuyla Neler Yapabilirsiniz?

İnceleyin!

Bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimizi incelemeyi unutmayın!

Özellikler

Farkımız, özelliklerimizdir.

T-Soft altyapısını kullanan E-Ticaret sitelerine müjde!

SİPARİŞİM NE DURUMDA?

OTOMATİK ARAMAYLA KAPIDA ÖDEME ONAYI ALMA

MÜŞTERİ BİLGİLERİNİN ÇAĞRI MERKEZİ EKRANINDA AÇILMASI

Detaylı Bilgi

Entegrasyonuyla neler yapabilirsiniz?

avantajlı fiyatlarla konuşun!

yurt içi her yöne

Her yöne konuşma paketlerimizle

İnceleyin

Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonunuzla

yönetme ve raporlama

Ekran Görüntüleri

Bulutsantralim'in ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

elektriğim kesildiğinde

İnternetim ya da

iletişimim de kesilir diye korkmayın!

İnternetiniz veya elektriğiniz olmasa bile

çağrılarınızı karşılayarak otomatik olarak

Bulutsantralim,

cep telefonlarınıza yönlendirir!

E-Ticaret Firmalarında Kapıda Ödeme Onayı Alma

Hastane ve Kliniklerde Randevu Hatırlatma

Hukuk ve Avukatlık Bürolarında Borçlu Arama

Araştırma ve Anket Firmalarında Sesli Anket

OTOMATİK IVR ARAMASI

Detaylı Bilgi

Siparişim Ne Durumda?

E-Ticaret platformu entegrasyonumuzla daha az personelle daha fazla iş çıkarın!

Detaylı Bilgi

Otomatik Provizyon Özelliği

- Telefonlar otomatik olarak santrale tanımlanır. (Register)

- Santralin rehberinde kayıtlı olan kişiler telefonun ekranında görüntülenir. (Uzaktan Rehber)

- DND (Do Not Disturb) fonksiyonu kapatılabilir.

Detaylı Bilgi

Yeni Nesil Telefon Santrali

BULUT SANTRAL

Tanıtım videomuzu izlemeyi unutmayın!

Her Yöne Konuşma Paketleri

Detaylı Bilgi

BULUT SANTRAL (SANAL SANTRAL) NEDİR?

SANAL SANTRAL (Bulut Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Bulutsantralim, sizlere daha güvenli, teknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuyor!

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Bulutsantralim ‘de yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur. Tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Bulutsantralim ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulursunuz. Teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir sanal santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.

NEDEN KULLANMALIYIM?
ÖZELLİKLER

Sesli karşılama menüleri (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinize tuşlama yaptırarak ilgili dahili ya da departmana kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Birden fazla dış hattınıza; mesai içi, mesai dışı ve öğle arası için farklı karşılama menüleri (IVR) oluşturabilirsiniz.

Kuyruk yönetimiyle;

 • Gelen çağrılarınızı çeşitli dağıtım stratejileriyle dahililere (müşteri temsilcisi) dağıtabilir,
 • Kuyrukta bekleyenlere ortalama bekleme süresi ve sırasını anons edebilir veya özel anonslar dinletebilirsiniz.

Kuyruk, üzerinden dağıtılan çağrıların detaylı istatistiklerini tutmaktadır.

Çalma gruplarına, departman veya birimlerle ilişkili dahilileri tanımlayabilirsiniz. Sizi arayan müşterilerinizi, karşılama menüsünde departman veya birimler için yaptıkları tuşlamaları çalma gruplarına yönlendirebilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizin ilgili birime en hızlı şekilde bağlanmalarını sağlamış olursunuz.

Şirket personellerinizi bulut santralinizin (Sanal Santral) birer dahilisi olarak ayarlayabilir, her bir dahiliye özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

Sanal santral üzerinde kullandığınız numara bazında farklı senaryolar uygulayabilirsiniz.  444’lü numaralarınızı (FXO gateway cihazıyla) veya yurt dışı numaralarınızı da Bulutsantralim üzerinden kullanabilirsiniz.

Sizi arayan müşterilerinize, dahililerinize bağlanana kadar geçen sürede arka planda bekleme müziği dinletebilirsiniz. Şirketinize ait jingle, herhangi bir müziği veya kampanyalarınızı bekleme müziği olarak kullanabilirsiniz.

Mesai içi, mesai dışı ve öğle araları için farklı karşılama senaryoları oluşturabilirsiniz.

Tüm şubelerinizi birer dahili gibi tanımlayarak tüm şubelerinizi tek sanal santral üzerinden yararlandırabilir, şubeler arası iletişiminiz ücretsiz sağlayabilirsiniz.

Sanal santral üzerinden birden fazla çağrıyla telekonferans yapabilirsiniz.

Sanal santralinizin dahililerine ulaşılamaması durumunda arayan müşteriniz telesekreter kaydı bırakabilir. Bırakılan telesekreter kayıtları dahiliye tanımlı e-posta adresine gönderilir.

Sanal santral üzerinden faks gönderebilir ve alabilirsiniz. Gelen fakslarınız belirleyeceğiniz e-posta adreslerine gönderilmektedir. Web arayüzünden de gelen fakslarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki bir dokümanı faks olarak gönderebilirsiniz.

Sanal santraliniz, kuyrukta bekleyenlere kuyruktaki sırası ve ortalama bekleme süresini anons edebilir.

Sanal (Bulut) santral ve toplu sms hizmetimizden aynı anda yararlanabilirsiniz.

0850 numara veya coğrafi numaralar üzerinden veya mevcut sabit telefon numaranızı taşıyarak sanal santralinizle kullanabilirsiniz.

Dahililerinize özel dış hat tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan dış numara (CLI), ilgili dahilinin dış aramalarında görünür.

Bir dahilinin dışarı doğru arama yapıp Meşgul, Cevapsız, Ulaşılamıyor nedenlerinden dolayı görüşemediği durumda ilgili numara 12 saat içinde sonradan geri dönüş yaparsa; IVR, kuyruk, çalma grubu gibi senaryoları atlayarak doğrudan o dahiliye bağlanır.

Kurumsal karşılama anonslarını TTS Robotu aracılığıyla ÜCRETSİZ seslendirebilirsiniz.

Elektrik ve internetin kesilmesi durumunda sanal santraliniz gelen aramalarınızı karşılar, her dahili için daha önceden tanımlanmış olan GSM numaralarına yönlendirebilir.

İstediğiniz hedefe sanal santralden SMS gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Gelen ve giden tüm aramaların ses kayıtları sanal santralde tutulmaktadır. Sanal santralde son 1 aylık ses kayıtları saklanır. Ses kayıtlarını daha uzun süre saklamak isterseniz Google Drive entegrasyonumuzu kullanmanız gerekir.

Bulutsantralim kaçan çağrı servisi, sizi arayıp ulaşamayan numaraları e-posta ile size bildirir. İlgili kayıtları web arayüzünden de görüntüleyebilirsiniz.

Kaçan çağrılara geri dönülen çağrıları takip edebilirsiniz.

Personellerinizin mobil telefonlarından internete gerek duymadan şirket santralinizi kullanarak arama yapabilmelerini sağlayan özelliktir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Santraliniz herhangi bir ek donanıma ihtiyaç duymadan eş zamanlı sınırsız çağrı karşılayabilir. Ayrıca voip numaraları (0850, 0212, 0312 v.b. numara) üzerinden sınırsız çağrı alabilir, arama yapabilirsiniz.

Gelen bir çağrı, cep telefonu numarasına yönlendirildiğinde, yönlendirilen cep telefonuna arayan numara bilgisi SMS ile bildirilir.

Sanal santral rehberde kayıtlı numaralara özel santral senaryoları oluşturabilirsiniz.

Sanal santral rehberde kayıtlı numaralardan gelen aramalar için, standart santral senaryosunu uygulamadan ilgili çağrıyı;

 • Dilediğiniz kuyruğa yönlendirebilirsiniz.
 • Öncelikli olarak ayarlanmış kuyruğa yönlendirebilirsiniz. Böylelikle rehberde kayıtlı müşterilerinizi daha az bekletmiş olursunuz.
 • Dilediğiniz dahiliye yönlendirebilirsiniz.
 • Dilediğiniz çalma gurubuna yönlendirebilirsiniz.
 • Farklı bir sesli karşılama menüsüne yönlendirerek farklı bir senaryo uygulayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sanal santral üzerinden gerçekleşen gelen/giden tüm aramaların kayıtları tutulmaktadır. Santral web arayüzünden tüm kayıtlara erişebilir, excel formatında indirebilirsiniz.

Kuyruk modülü üzerinden alından çağrılar için, kuyruk bekleme istatistikleri, kuyruk çağrı istatistikleri v.b. detaylı istatistik ve raporlar tutulmaktadır. Santral web arayüzünden tüm rapor ve istatistiklere erişebilirsiniz.

Dahili (müşteri temsilcisi) bazında çeşitli istatistikleri görüntüleyebilirsiniz.

 • Belirlenen tarihler arasındaki kuyruk bazında gelen çağrı sayısı, konuşma süreleri
 • Belirlenen tarihler arasındaki çalma grubu bazında gelen çağrı sayısı, konuşma süreleri
 • Belirlenen tarihler arasındaki giden arama sayısı ve konuşma süreleri

Kuyruk bazında ve genel olarak bekleyen, konuşan çağrılarınızı anlık olarak izleyebilir; Ortalama bekletme, ortalama konuşma süresini görüntüleyebilirsiniz. Servis hedefinizi kuyruk bazında girerek servis seviyenizi ölçebilirsiniz.

Kaçan oranı, cevaplama oranı ve servis seviyesini anlık olarak izleyebilirsiniz.

Dahililerinizin (Operatör) meşguliyet durumlarını ve kuyrukta bekleyen çağrıların durumlarını santralinizin web arayüzünden anlık olarak izleyebilirsiniz.

Rahatsız edilmek istemeyen dahili (operatör) kendini DND (Do Not Distrub) moduna alabilir. Dahililerin DND modundan dolayı meşgul olduğu arama raporlarında görüntülenebilmektedir.

Gelen aramalarınızın sesli karşılama menüsünde (IVR) hangi tuşlamayı/tuşlamaları yaptığını görüntüleyebilirsiniz.

Gelen çağrıların belirlenen hedef sürenin altında yüzde kaçının karşılandığını görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzüyle cepten, tabletten ve bilgisayardan santralinizi kolayca yönetebilir, raporlara ses kayıtlarına erişebilirsiniz.

Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek uygulamayla ya da bilgisayarına yüklenecek yazılımla sanal santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal santraliniz, özel bir tanımlama yapmanıza gerek kalmadan, resmi tatillerde otomatik olarak mesai dışı senaryonuzu devreye alabilir.

Sanal santral web arayüzüne erişim sağlayabilecek personel hesapları oluşturabilir, oluşturulan kullanıcılara ilişkin çeşitli yetkiler tanımlayabilirsiniz.

Bulutsantralim’de yapılan görüşmelerin sonunda müşterilerinizi çağrı sonrası müşteri memnuniyeti anketine yönlendirerek görüşmeyi değerlendirmelerini isteyebilir, böylelikle telefonda hizmet veren personellerinizin (MT) performanslarını değerlendirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu modül iki farklı seçenekle sunulmaktadır.

 1. Kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde (IVR) tuşlama yapılmasıyla sanalPOS üzerinden ödeme işleminin gerçekleşmesidir. Bu sistemde ödeme otomatik gerçekleşir.
 2. Kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde (IVR) tuşlanması durumunda kart bilgilerinin ilgili personelin web telefonunda görüntülenmesidir. Bu sistemde alınan kart bilgileriyle çekim işlemi manüel olarak yapılır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Arayan müşterilerinizi tanıyarak, müşteriye özel santral senaryoları uygulayabilirsiniz. İki faklı yöntemle kullanabilirsiniz.

 • Arayan Numaradan Tanıma: Gelen çağrıda arayan numara bilgisi web servisinize sorularak müşterinizi dinamik olarak istediğiniz hedefe yönlendirebilirsiniz.
 • Müşteri Numarası Tuşlatma: Gelen çağrıda müşteriye yaptırılan tuşlama web servisinize sorularak müşterinizi dinamik olarak istediğiniz hedefe yönlendirebilirsiniz.

Modül olarak sunulmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

BS Web Telefonunu bilgisayarınıza herhangi bir masaüstü yazılımı yüklemenize gerek kalmadan internet tarayıcınızla (Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera) Bulutsantralim web arayüzünden (oim.verimor.com.tr) kullanabilirsiniz.

Anlık olarak bir çağrıyı dinleyebilir, sufle verebilirsiniz.

Sanal santral web arayüzünden (Kişi, Grup, Numara Listesi, Excel) veya Entegrasyon – API ile otomatik aramalar başlatarak anket, borç okuma, onay alma, duyuru ve hatırlatmalar yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sanal santral web arayüzünden (Kişi, Grup, Numara Listesi, Excel) veya Entegrasyon – API ile müşterilerinize hedef kitlenize sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bulutsantralim, yazılımında barındırdığı Text to Speech (TTS) robotuyla veritabanınızdaki bilgileri müşterilerinize okuyabilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Ticaret platformlarıyla yapmış olduğumuz entegrasyonla; sipariş veya kargo durumlarını sorgulama, otomatik aramayla kapıda ödeme onayı alma, sipariş memnuniyeti anketi, v.b modülleri kullanabilirsiniz.

Google Drive entegrasyonumuzla, sanal santralinizde tutulan/tutulacak ses kayıtlarını Google Drive üzerinde yedekleyebilirsiniz. Böylelikle hem daha fazla ses kaydı tutma imkanı, hem de ses kayıtlarını kendi tarafınızda tutma özgürlüğüne sahip olursunuz.

Sanal santral rehber entegrasyonuyla rehberde kayıtlı kişilerinizi gelen aramalarda telefon üzerinde, arama kayıtlarınızda, kaçan çağrı bilgilendirmelerinde ve meşguliyet panosunda rehberde kayıtlı ismiyle görebilirsiniz. Ayrıca Yealink marka ip telefonlardan sanal santral rehberinize erişebilirsiniz.

BS CRM ‘e ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

BS CRM ile neler yapabilirsiniz?

 • Müşteri Cari Kartı Oluşturma
 • Ürün Kaydı Oluşturma
 • Sipariş Kaydı Oluşturma
 • Sipariş Raporlama
 • Müşteri Kartı Pop-up: Gelen çağrılarda müşteri bilgilerinin ekranda otomatik açılması
 • Click to Call: Müşteri cari kartından çağrı başlatma
 • CDR ve Ses Kayıtlarının CRM’den erişimi
 • Kaçan Çağrı Projesi Oluşturma: Kaçan çağrılar için otomatik arama projesi oluşturulur.
 • Manuel Arama Projesi Oluşturma: Datanızı CRM’e yükleyerek data havuzu oluşturabilir, oluşturulan data havuzundan sırasıyla çağrılar başlatılabilir.

Kullanmış olduğunuz yazılımınızla sanal santralinizi entegre ederek; gelen aramalarınızda, arayan kişi bilgilerini (müşteri kartı) yazılımınız üzerinde açabilir, yazılımınız üzerinden arama başlatabilir, görüşmelerinizin ses kayıtlarını yazılımınızdan dinleyip indirebilirsiniz.

Dahili olarak kullanacağınız Yealink, Grandstream, Fanvil ve Gigaset marka ip telefonlar, register (dahili kaydı) bilgilerini ve tüm ayarlarını MAC adresi üzerinden otomatik olarak alır. Böylelikle ip telefonlar için ek bir kurulum ve ayar yapılmasına gerek kalmaz.

Voip hesabınıza günlük yurt dışı, günlük toplam, aylık toplam harcama limitleri tanımlayabilirsiniz. Böylelikle faturalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

İstediğiniz numaraları kara listeye alarak bu numaraların sizi aramalarını engelleyebilirsiniz.

Yurt içi – sabit, yurt içi – GSM ve yurt dışı aramaları, dahili bazında yetkilendirebilirsiniz.

Sanal santralinize dahili olarak bağlanacak ip telefon veya yazılımlar için ip bazında izin verebilirsiniz. Böylelikle sadece belirlediğiniz ip ‘lerden erişim sağlanır. Bu özelliği aktif/pasif hale getirebilirsiniz.

“Google Kişiler Eşitleme”yi kullanarak sanal santral rehberinizi Google kişilerinizle eşitleyebilirsiniz.

NASIL KULLANIRIM?

Sanal santral (Bulut Santral), şirketinizde telefon santrali bulundurmadan bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren sanal bir santraldir. İnternetin olduğu her yerden BULUTSANTRALİM ‘in dahilisi olabilirsiniz. sanal santralinizde, ister 0850 ‘li ya da coğrafi bir numara tahsis ederek, isterseniz  mevcut sabit telefon numaranızı taşıyarak kullanabilirsiniz.

BULUT (SANAL) SANTRALDE SABİT NUMARA KULLANIMI

Sanal santralde ip tabanlı, voip numaraları kullanılır. Analog numaralar (PSTN) sanal santralde kullanılamadığı için mevcut analog numaranızı Verimor Telekom ‘a taşıyarak sanal santralinizde kullanabilirsiniz.

Sanal santral üzerinden yapacağınız aramaları %75 varan tasarruflarla gerçekleştirebilirsiniz.

Bulutsantralim.com ‘da 0850’li numaralar ücretsizdir. Numaranızı ayırtmayı unutmayın!

BULUT (SANAL) SANTRALDE DAHİLİ KULLANIMI

Ip Telefonlar

Masaüstü ip telefonlarla sanal santralinizin dahilisi olabilir, gelen/giden tüm görüşmelerinizi ip telefonlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ip Dect (Telsiz) Telefonlar

Masaüstü telefon yerine telsiz telefon kullanmak isterseniz gelen/giden tüm görüşmelerinizi ip dect telefonlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayar

BS Web Telefonu veya bilgisayarınıza yüklenen arama yazılımlarıyla sanal santralinizin dahilisi olabilir, kulaklıklı mikrofon aracılığıyla arama yapıp, çağrı alabilirsiniz.

Akıllı Telefon / Tablet

Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenen uygulamalar aracılığıyla sanal santralinizin dahilisi olabilir, gelen/giden tüm görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BULUT (SANAL) SANTRAL PAKETLERİ
SMALL
MEDIUM
SMALL+
MEDIUM+
LARGE+
X LARGE+
2X LARGE+
50+
Kullanıcı (Dahili)  Sayısı
10
20
10
20
30
40
50
50+
Dış Numara Kapasitesi
5
10
5
10
20
30
40
40+
Görüşme Ses Kaydı 
Sınırsız Çağrı Desteği 
Kuyruk Modülü 
Otomatik IVR Araması, Sesli Mesaj 
Ek Modül Kullanımı
API Desteği 
Diğer Tüm Özellikler 
Aylık Paket Ücreti
39 TL
49 TL
49 TL
59 TL
79 TL
99 TL
119 TL
 
Yıllık Paket Ücreti
(2 Ay Hediye)
390 TL
490 TL
490 TL
590 TL
790 TL
990 TL
1.190 TL
 
Modül Ücreti (Aylık)
Modül Ücreti (Yıllık)
E-Ticaret 
50 TL/Ay
500 TL/Yıl
Müşteri Tanıma Sistemi 
50 TL/Ay
500 TL/Yıl
Text to Speech (TTS) 
50 TL/Ay
500 TL/Yıl
Çağrı Sonrası Müşteri Memnuniyeti Anketi 
 75 TL/Ay
750 TL/Yıl
Sesli Yanıt Sisteminde (IVR) Kredi Kartı Tahsilat Modülü 
100 TL/Ay
1.000 TL/Yıl
 • Ek modül ücretleri santral paket ücretlerine ek olarak ödenir.
 • Ek modül ücretlerine KDV dahildir.
 • Ek modüller hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Sanal santral paket ücretlerine KDV dahildir.
 • Sanal santral paketlerinde taahhüt yoktur.
 • Kuyruk modülü, gelen çağrılarınızı kuyruk üzerinden dağıtmanızı sağlar. Kuyruk hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Kuyruk modülü olmayan paketlerde çağrılarınızı çalma grubu üzerinden dağıtabilirsiniz.
 • Ödeme havale veya kredi kartıyla yapılabilir.
 • Sanal santral paketlerinde gizli ücretlendirmeler yoktur. Sanal santral paket ücretleri dışında dışarı doğru yapılan aramalar için konuşma maliyetleriniz oluşur.
 • Ekstra kurulum ücreti yoktur. İstediğiniz paketi seçerek aboneliğinizi başlatabilir, bir kaç dakika sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hizmeti istediğim zaman sonlandırabiliyor muyum?

Aylık paketlerde ayın sonunda hizmet sonlandırılabilir. Herhangi bir cayma bedeli talep edilmez.

Yıllık paketlerde, paket ücreti peşin alınmaktadır. Alınan paket iade edilememektedir.

Paketler arası geçiş yapabiliyor muyum?

Aylık paketlerden, yıllık paketlere geçiş yapılabilir. Yıllık paketlerden ise aylık paketlere geçiş yapılamaz.

Yıllık paket ücretini taksitle ödeyebilir miyim?

Yıllık paket ücretleri peşin olarak tahsil edilir. Taksit imkanı yoktur.

Abonelik için ne yapmam gerekiyor?

Sanal santral hizmetinin alınabilmesi için öncelikle Verimor Telekom ‘dan aktif bir hesabınızın olması gerekmektedir.

Varsa; Verimor online işlem merkezi üzerinden talep açarak santralinizi 10 dk içinde aktif hale getirebilirsiniz.

Yoksa; Verimor üzerinden abonelik oluşturulması gerekmektedir. Verimor ‘dan abonelik oluşturmak için tıklayınız. Abonelik işleminden sonra Verimor online işlmem merkezinden santralinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Abonelik evrakları nelerdir?

Sanal santral aboneliği için sanal santral sözleşmemizin imzalı hali yeterlidir.

sanal santral üzerinden arama yapabilmek için ne yapmam gerekiyor?

Verimor Telekom ‘un tarifelerinden yararlanarak aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sanal santrale uygulanacak seslendirme ücreti paket ücretine dahil mi?

Seslendirme ücreti santral paket ücretine dahil değildir. Mevcut ses kaydınız bulunmuyorsa personellerimizle iletişme geçerek seslendirme yaptırabilirsiniz. Seslendirme ücreti, uzunluğuna göre değişmektedir.

HER YÖNE KONUŞMA PAKETLERİ
Her Yöne 250

250 Dakika

20 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 500

500 Dakika

39 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 750

750 Dakika

55 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 1.000

1.000 Dakika

69 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 2.500

2.500 Dakika

169 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 5.000

5.000 Dakika

325 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 7.500

7.500 Dakika

469 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 10.000

10.000 Dakika

599 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 15.000

15.000 Dakika

879 TL

(Vergiler dahil)

Her Yöne 25.000

25.000 Dakika

1.399 TL

(Vergiler dahil)

PAKET DETAYLARI

 • Paket ücretlerine %7,5 ÖİV ve %18 KDV dahildir.
 • Her yöne 250, Her yöne 500, Her yöne 750, Her yöne 1.000 ve Her yöne 2.500 paketlerinde ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paketlerde yer alan dakikalar her ayın 1. gününde yüklenir. İlgili ayın son gününe kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra kullanılmayan dakikalar iptal olur ve ücret iadesi yapılmaz.
 • Her yöne 5.000, Her yöne 7.500, Her yöne 10.000, Her yöne 15.000 ve Her yöne 25.000 paketlerinde ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Paketlerde yer alan dakikalar her ayın 1. gününde yüklenir. İlgili ayın son gününe kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra kullanılmayan dakikalar iptal olur ve ücret iadesi yapılmaz.
 • Paket alımı gerçekleştirildikten sonra paket ücreti iadesi yapılmaz.
 • Ay içinde paketin dakikalarının tükenmesi durumunda aynı ay içinde bir defa daha mevcut paketten daha büyük bir paket alınabilmektedir.
 • Ayın son gününden önce yapılan paket değişikliği talepleri alınır. Ayın son günü 23:59 ‘dan sonra değişiklik gerçekleşir.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar başka bir aboneye transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan aramalarda geçerli olmayacaktır.
 • Her yöne 250, Her yöne 500, Her yöne 750, Her yöne 1.000 ve Her yöne 2.500 paketlerinde yer alan dakikaların bitmesinden sonra vergiler dahil 0,19 TL/dk üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Her yöne 5.000, Her yöne 7.500, Her yöne 10.000, Her yöne 15.000 ve Her yöne 25.000 paketlerinde yer alan dakikaların bitmesinden sonra vergiler dahil 0,14 TL/dk üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Her yöne paketler Verimor’un sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Her yöne paketler 01.01.2020 tarihine kadar geçerlidir. Verimor belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler hakkındaki tüm sorularınız için (0850 532 99 99) Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
KONUŞMA TARİFELERİ


KURUMSAL PREMIUM TARİFE

SABİT0,0342 TL/dk
GSM0,0717 TL/dk
AÇIKLAMALAR

 • Aylık sabit ücret uygulaması yoktur.
 • Fiyatlarımıza %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahil değildir.
 • Ücretlendirme sabitlerde 60 saniyelik, Gsm ve STH yönlerinde 20 saniyelik periyotlarla yapılır.
 • 444’lü numara yönüne yapılan aramalar sabit yönü fiyatı üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • STH (Sabit Telefon Hizmeti veren operatörler) yönüne yapılan aramalar GSM yönüne geçerli olan birim fiyat üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • KKTC yönüne ve uluslararası tüm ücretlendirmelerin bulunduğu tarifemizi buradan indirebilirsiniz. (Listedeki fiyatlara vergiler dahildir.)


ÇAĞRI MERKEZİ TARİFELERİ

CALL 10+CALL 30+CALL 100+CALL 200+CALL 300+
10.000-30.000 dk arası30.000-100.000 dk arası100.000-200.000 dk arası200.000-300.000 dk arası300.000 dk üzeri

Şehir içi

0,0293 TL/dk0,0277 TL/dk0,0262 TL/dk0,0237 TL/dk0,0216 TL/dk

Şehirler arası

0,0293 TL/dk0,0277 TL/dk0,0262 TL/dk0,0262 TL/dk0,0262 TL/dk

GSM

0,0492 TL/dk0,0428 TL/dk0,0397 TL/dk0,0365 TL/dk0,0333 TL/dk
AÇIKLAMALAR

 • Call 10+ tarifesi, aylık trafiği 10.000 dakika ve üzeri olan, Call 30+ tarifesi, aylık trafiği 30.000 dakika ve üzeri olan, Call 100+ tarifesi, aylık trafiği 100.000 dakika ve üzeri olan, Call 200+ tarifesi, aylık trafiği 200.000 dakika ve üzeri olan, Call 300+ tarifesi, aylık trafiği 300.000 dakika ve üzeri olan çağrı merkezine uygulanmaktadır.
 • Tarifeler her ay sonunda aylık hacminize bakılarak otomatik olarak yükseltilir veya düşürülür.
 • Belirtilen ücretler ilgili bölgelerin dakika ücretleridir. Ücretlendirme periyodu bir saniyedir.
 • Şehir içi, İstanbul, Ankara ve İzmir illerini; şehirler arası, şehir içi dışında kalan illeri ifade etmektedir.
 • Çağrı merkezi tarifelerimiz ön ödemelidir.
 • Fiyatlarımıza %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahil edilmemiştir.
 • 444 ‘lü numara yönüne yapılan aramalar şehirler arası, STH yönüne yapılan aramalar GSM yönü fiyatından ücretlendirilir.
 • Her çağrı merkezine ilk olarak Call 10+ tarifesi ile hesap açılır.
 • Dakika hacimleri hesaplanırken gelen çağrı (inbound) dakikaları da dahil edilir.
 • Uluslararası tüm yönlerin yer aldığı tarife listesini indirmek için lütfen tıklayınız.
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ