Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72
NEDEN SANAL SANTRAL (BULUT SANTRAL) ?

İlk yatırım maliyeti yoktur.

Sanal santrale kurulum ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Kiralama yöntemi ile sunulmaktadır.

TAAHHÜT YOKTUR.

Bulutsantralim’de taahhüt uygulaması yoktur. Memnun kalmazsanız hizmeti herhangi bir cayma bedeli ödemeden sonlandırabilirsiniz.

SAHİP OLMAK KOLAY VE HIZLIDIR.

Bulut santral (Sanal Santral) bir kaç dakika kullanıma hazır hale gelir. Yapmanız gereken sadece abonelik oluşturup, tarafınıza gönderilen bilgilerle sanal santralinizin ayarlarını uygulamaktır.

KESİNTİSİZ İLETİŞİM SAĞLAR.

Bulut santral (Sanal Santral), datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Lokasyonunuzda yaşanan elektrik ve internet kesintilerinde çağrılarınızı bulut santraliniz karşılar, cep telefonunuza ya da telesekreterinize yönlendirir.

ÜCRETSİZ DESTEK, BAKIM VE GÜNCELLEME

Bulutsantralim ‘de güncellemeler otomatik olarak gerçekleşir. Güncellemeler için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bulutsantralim ‘de destek hizmeti ücretsiz olarak verilir.

BULUT SANTRAL PAKETLERİ HESAPLIDIR

Bulutsantralim paket ücretleri hesaplıdır.

Genişlemek Kolaydır

Sanal santralde genişlemek kolaydır. Mevcut paketinizdeki dahili sınırı kadar dahililerinizi arttırmak ücretsizdir. Üst paketlere geçerek paketinizin içeriğindeki dahili sayısını arttırabilirsiniz. Bulut santral üzerinde birden fazla dış numaranızı kullanabilirsiniz.

Aramalarınızda Tasarruf Sağlarsınız

Bulutsantralim üzerinden yapacağınız aramaları uygun tarifelerle gerçekleştirirsiniz. Arama maliyetlerinizde %75 ‘lere varan tasarruf edebilirsiniz.

GÜVENLİDİR

Bulutsantralim güvenlik uygulamalarıyla santraliniz tüm siber saldırılara karşı korumalıdır. “ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi” sertifikasına sahiptir.

TAŞINMAK KOLAYDIR.

Bulut santralinizi internet ağının olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Taşınmanız durumunda dahililerinizi kullandığınız cihazları (ip telefon, bilgisayar, akıllı telefon) taşımanız yeterlidir.

Ücretsiz Entegrasyon

Sunmuş olduğumuz ücretsiz API hizmetiyle kullanmış olduğunuz CRM ya da yazılımınızla bulut santralinizi ÜCRETİZ olarak  entegre edebilirsiniz.

Yönetmek Basittir

Bulut santralinizi kurup yönetmek, ayarlarını değiştirmek kolaydır. İnternetin olduğu her yerden web arayüzüne erişerek bulut santralinizi yönetebilirsiniz.