Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Sanal Santral Nedir? Avantajları Nelerdir?

Sanal Santral Nedir?

Sanal Santral, eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, sanallaştırma teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Sanal Santral Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Eski tip telefon santralleri hantal, kablo karmaşıklığı içinde, kesintisiz güç kaynağı veya jenaratöre bağımlı, genişlemek için ek kart gerektiren ve yüksek bakım maliyetleri gerektirirdi. Sanal santrallerde bunların hiç birine gerek yoktur.

Sanal santral teknolojiktirYani iletişim alt yapınızı yeni nesil iletişim teknolojileriyle güncellemenizi sağlar. Sanal santral, yazılımsal bir telefon santralidir. Dolayısıyla teknolojik sistemlerle kullanımı kolaydır. Sanal santralleri 0850 ‘li numara yada coğrafi voip numaralarıyla kullanabilirsiniz. Santral senaryoları gelişmiştir. İstediğiniz IVR (Sesli Karşılama Robotu) senaryosunu uygulayabilirsiniz.

Sanal santral esnektir. Yani tek bir bulut santralle birden fazla şubenizi tek bir çatıda toplayabilir. Şubeler arası iletişimin maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz. Farklı şubeler sanki aynı ofisteymiş gibi birbirlerine çağrı aktarabilir, ücretsiz görüşebilirler.

Sanal santralde genişlemek kolaydır. Her bir ip telefon bir dahili anlamına gelir.

Sanal santraliniz varsa taşınmak çok kolaydır. Santralinizi taşımanız gerekmez. İnternetin olduğu her yer ofisinizdir.

Sanal santral bir kaç dakikada hazır hale gelir. Fiziksel kurulum gerektirmediği için bir kaç dakikada kullanmaya başlamak mümkündür.

Sanal santralde ilk yatırım maliyeti yoktur. Kurulum gerektirmediği için kurulum maliyeti ödemezsiniz.

Sanal santral hesaplıdır. Hem konuşma maliyetlerinizi hem de santral maliyetleri hesaplıdır.

Sanal santral güvenlidir. Bulutsantralim, gelişmiş bulut teknolojisiyle uluslararası standartlarda güvenliğe sahiptir.

Sanal santralde bakım, güncelleme ve destek ücretsizdir. Diğer santraller gibi aylık/yıllık destek ücreti ödemezsiniz.

Sanal santraller 3.parti yazılımlarla kolayca entegre olabilir. Bulutsantralim çeşitli CRM ve e-ticaret platformlarıyla entegre durumdadır. Kullandığınız CRM, ERP v.b yazılımları kolayca Bulutsantralim ile entegre edebilirsiniz. Entegrasyonlarımız sayfasını ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Cevap Yaz