Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Sanal Santral Kurulumu

Sanal santral, bulut tabanlı bir telefon santrali yazılımı olduğu için kurulum gerektirmez. Yani sadece bir kaç dakikada santraliniz hazır hale gelir.

  1. Sanal santralinizi aktif hale getirin. Sanal santral kulumu için öncelikle Bulutsantralim.com > Ücretlendirme kısmından size uygun olan santral paketini seçerek online olarak aboneliğinizi gerçekleşirmeniz gerekmektedir. Online abonelikte hem santralinizi hem de Verimor Telekom’dan sabit telefon numaranızın tahsisini gerçekleştirmiş olur veya mevcut numaranızın Verimor’a taşınma talebini oluşturmuş olursunuz.
  2. Sanal santral senaryolarınızı uygulayın. Bulutsantralim’de santral senaryolarınızı ister bilgisayarınızdan, isterseniz de akıllı telefonunuzdan Bulutsantralim’in kullanıcı dostu, Türkçe web arayüzü sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz. Bulutsantralim’in web arayüzünde ve Youtubeda bu konuda eğitim videoları ve kurulum sihirbazları da yer almaktadır.
  3. Sanal santralinizin dahililerini ayarlayın. Ip Telefon, Ip Dect Telefon, Bilgisayar (Web Telefonu + Kulaklı Mikrofon) veya Akıllı Telefondaki Uygulama aracılığıyla santralinizin kullanıcılarını, diğer adıyla dahililerini sanal santralinizde kullanabilirsiniz. Yani sanal santralden çağrı karşılayabilmek veya arama yapabilmek için dahililerinizin önceden ayarlanmış olması gerekmektedir.
24 Eylül 2019
|

Cevap Yaz