Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Evden (Home Office) Çalışan Şirketler Neden Bulut Santral Kullanmalı?

Evden (Home Office) çalışma modeli son yıllarda bazı şirketlerde sıklıkla tercih edilmeye başlayan bir çalışma yöntemi haline gelmeye başlamıştı. Özellikle dünya genelinde salgın hale gelen Corona virüsünün ülkemizde de görülmesinden sonra evden çalışmayla işlerini yürütebilecek olan şirketlerin bir çoğu geçici süreyle evden (home office) çalışma modeline geçiş yaptılar.

Evden (Home Office) çalışarak ofisteymiş gibi çağrı almak, şirket santrali üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyen şirketler için bulut santral hizmetinin kullanılması kaçınılmaz hale geldi.

Home Office Çalışan Firmalar için Bulut Santralin Önemi

  1. Maliyetsiz ve esnektir. Herhangi ek bir maliyet, lisans ücreti, VPN bağlantısı ve statik IP gibi ihtiyaçlara gerek olmadan sadece ip telefonlarınızın, bilgisayarlarınızın veya mobil telefonlarınızın internete erişimi ile ofisteymiş gibi çağrı alabilir ve arama yapabilirsiniz.
  2. Hızlı bir şekilde geçiş yapılabilir. Evden çalışma modeline geçiş için dahililerinizin  (Ip Telefon, Bilgisayarla kulaklıklı mikrofon v.b.) evdeki internet erişim sağlaması yeterlidir.
  3. Uzaktan takibi kolaydır.  İnternetin olduğu her yerden bulut santral web arayüzüne erişerek personellerinizin anlık meşguliyet durumlarını, görüşme istatistiklerini, arama kayıtlarını görüntüleyerek performans ölçümü yapabilirsiniz.
  4. Anlık dinleme yapabilir, sufle verebilirsiniz.
  5. Çoklu telefon konferansı yapabilirsiniz.

Cevap Yaz