Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

E-Ticaret Firmalarında Sanal Santral Kullanmanın Avantajları

E-Ticarette Neden Sanal Santral Kullanılmalı?

E-ticaret firmaları bilindiği gibi web üzerinden ürün satışı yapmaktadır. Rekabetçi koşullarda kurumsal görüntünüz sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır. Web sitenizde kurumsallığınızı arttıracak faktörlerden biri de müşteri hizmetleri kalitenizdir. Müşterileriniz, müşteri hizmetlerinizi aradıklarında profesyonel bir şekilde çağrılarını karşılayarak ihtiyaçlarına interaktif yöntemlerle cevap vererek müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

İhtiyaçlar Nelerdir?

  • Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası: Hem kurumsallığınızı sağlamak, hem de maliyet ve teknik açıdan avantajlarından yararlanmak için müşteri hizmetlinizde 0850 ‘li müşteri hizmetleri numarası kullanabilirsiniz. 0850 Numara hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
  • Kesintisiz Ulaşılabilmek: Kullanacağınız ip tabanlı 0850 numara ve sanal santralle birlikte kesintisiz iletişim sağlarsınız. Ayrıca numaranız asla meşgul çalmaz.
  • Çağrıları Doğru Yönetmek: Çağrıları kurumsal bir anonsla karşılayıp, en kısa sürede ve doğru personele (MT) yönlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Görüşmelerinizi Kaydetmek: Gelen/giden tüm çağrılarınızın ses kayıtları sanal santral üzerinde tutulmaktadır.
  • Servis Seviyenizi (SLA) Ölçümü: Kuyruk yönetimiyle gelen çağrılarınızı hedeflediğiniz sürelerde yanıtlanıp yanıtlanmadığınızı ölçebilirsiniz.
  • Siparişlerin Kargo Durumlarını Okutmak: Siparişlerinizin kargo durumlarını personellerinizin yerinde sanal santralle robota okutabilirsiniz. Böylelikle e-ticaret sitelerinde en çok karşılaşılan siparişinin kargo durumunu öğrenmek için arayan müşterilerinize daha az iş gücüyle yanıt verebilirsiniz.
  • Kapıda Ödeme Seçenekli Siparişleri Otomatik Onaylatmak: Kapıda ödeme seçenekli oluşturulmuş siparişleriniz için sanal santral üzerinden otomatik robot ile aratarak onay alabilirsiniz. Web sitenizden kapıda ödeme seçeneğiyle oluşturulmuş sipariş için Bulutsantralim müşterinizi otomatik olarak arayarak ” Sayın Kemal ÇOPRA, Sipariş numarası olan  TT11071 olan 14 Temmuz 2017 tarihinde vermiş olduğunuz  153 TL tutarındaki siparişiniz için kapıda ödeme onayı vermeniz gerekmektedir. Siparişinizin kapıda ödemeyle gönderilmesini onaylamak için 1’i, iptal etmek için 2’yi, müşteri temsilcisiyle görüşmek için 0’ı tuşlayınız.” anonsunu okur. 1’i tuşlayan müşterinin siparişi e-ticaret sisteminiz tarafından otomatik onaylanır.)
  • Sizi Arayan Müşterilerinizi Tanımak: Sizi arayan müşterilerinizin bilgileri e-ticaret sisteminizin ekranlarında otomatik olarak açılır. Böylelikle müşterinizi daha fazla bekletmeden isimleriyle karşılayarak müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.
  • İletişim Maliyetlerini Düşürmek: Bu sistemlerde birden fazla numara kullanılmasına gerek olmadığı için sabit hat maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca uygun fiyatlarla dış aramalar yaparak faturalarında %75’lere varan tasarruf edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

1 yorum

Merhabalar,
Santral hakkında sunum almak istiyoruz.

Merhaba,

Müşteri temsilcilerimiz gün içinde sizinle iletişime geçeceklerdir.

İyi çalışmalar dileriz.

Merhabalar sizden bir sms modülü almak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

Cevap Yaz