Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Giden Başarısız Çağrılara Otomatik SMS Gönderimi

Bulut santral hizmetinizin işlevselliğine bir yenilik daha eklendi! Artık giden aramalarınızda karşı taraftan cevap alınamadığında, meşgul veya ulaşılamadığı durumlarda otomatik SMS gönderme özelliğiyle kesintisiz bir iletişim sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Bu yeni özellik sayesinde, giden aramalarınızda karşı tarafın cevap vermediği, meşgul veya ulaşılamadığı durumlarda, önceden belirlediğiniz içerikte bir SMS otomatik olarak gönderilir.

Faydaları:

  • Kesintisiz İletişim: Giden aramalarda karşı tarafın ulaşılamaması durumunda otomatik olarak gönderilen SMS’ler, iletişimi kesintisiz hale getirir. Bu özellikle gönderilen SMS ile müşterilerinizin geri dönmelerini sağlayacak ve iletişiminizi devam ettirebileceksiniz.
  • Zaman ve Kaynak Tasarrufu: Tekrarlayan iletişim süreçlerini otomatikleştirerek, çalışanlarınızın zamanını daha verimli kullanabileceksiniz.
  • Müşteri Memnuniyetini Artırma: Hızlı ve etkili iletişim, müşterilerinizin memnuniyetini artırır. Otomatik SMS gönderimi ile müşterilerinizin size ulaşma ihtimalini artırarak, onlara değer verdiğinizi gösterir.
  • İmajı Güçlendirme: Profesyonel bir iletişim imajı, işletmenizin itibarını artırır. Bu özellik, müşterilerinize hızlı, düzenli ve özenli bir iletişim deneyimi sunarak işletmenizin güvenilirliğini ve profesyonelliğini pekiştirir.

 

Nasıl Kullanılır?

1.Bu özellik dahili bazında aktif hale getirilebilmektedir. ​Bulut Santral Hizmeti > Dahililerim sayfasından bu ayarı aktifleştirmek istediğiniz dahilinin genel ayarları kısmından aktif konumuna getirmeli daha sonrasında “SMS Şablonu Seçiniz” kısmından “Ekle”ye tıklamalısınız.

2. SMS şablonunuzu oluşturmalısınız. Şablonu oluştururken SMS başlığınızı seçmelisiniz. Daha sonra içeriğinizi oluşturmalısınız. İçeriğinizi dinamik değişken kullanarak oluşturabilirsiniz.

3. Son olarak tekrar ilgili dahilinin ayarlarından özelliği aktif konuma getirerek oluşturduğunuz SMS şablonunu seçmelisiniz.

8 Nisan 2024
||

Benzer Yazılar

Cevap Yaz