Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Opencart – Bulutsantralim Entegrasyonu

Opencart – Bulutsantralim Entegrasyonuyla Neler Yapabilirsiniz?

Siparişim Ne Durumda?

Müşteri hizmetlerinizi arayan müşterilerinizin sipariş ve kargo durumlarını sesli karşılama robotuyla canlı biri olmadan okutabilirsiniz. Böylelikle bu konulardaki talepleri iş gücüne ihtiyaç duymadan Bulutsantralim aracılığıyla çözebilirsiniz..

Müşteri hizmetlerinizi aradıklarında siparişinin durumunu öğrenmek isteyen müşterilerinize karşılama menüsünde tuşlama yaptırarak bir alt menüden siparişinin durumuyla ilgili bilgileri okutabilirsiniz.

Kayıtlı numaradan arandığında;

Müşteri sipariş bilgilerindeki kayıtlı telefon numarasından aradıysa, Bulutsantralim müşteriyi tanıyarak siparişin ne durumda olduğunu ve kargonun nerede olduğunu TTS (Text to Speech) robotuyla okur.

“Sayın Kemal ÇOPRA, Sipariş numarası TH110712 olan, 11 Temmuz 2017 tarihinde vermiş olduğunuz 177 TL tutarındaki siparişiniz ‘Kargo Hazır’ durumundadır. Tekrar dinlemek için 1’i, müşteri temsilcisine bağlanmak için 0’ı tuşlayınız.” anonsunu okutabilirsiniz.

Kayıtlı olmayan numaradan arandığında;

Müşteri sipariş bilgilerindeki kayıtlı telefon numarası dışında bir numaradan aradığında, Bulutsantralim kayıtlı numarasını tuşlamasını ister. Tuşlanan numaradan müşteriyi tanıyarak sipariş bilgilerini TTS robotuyla okur.

“Aradığınız numaraya ait kayıtlı sipariş bulunamadı. Kayıtlı cep telefonu numaranızı tuşlayınız. Sayın Kemal ÇOPRA, Sipariş numarası TH110712 olan, 12 Temmuz 2017 tarihinde vermiş olduğunuz 1.305 TL tutarındaki siparişiniz ‘Onay bekliyor’ durumundadır. Tekrar dinlemek için 1’i, müşteri temsilcisine bağlanmak için 0’ı tuşlayınız.” anonsunu okutabilirsiniz.

OTOMATİK ARAMAYLA KAPIDA ÖDEME ONAYI ALMA

Kapıda ödeme seçenekli oluşturulmuş siparişleriniz için sanal santral üzerinden otomatik robot ile aratarak onay alabilirsiniz.
Web sitenizden kapıda ödeme seçeneğiyle oluşturulmuş sipariş için Bulutsantralim müşterinizi otomatik olarak arayarak ” Sayın Kemal ÇOPRA, Sipariş numarası olan  TT11071 olan 14 Temmuz 2017 tarihinde vermiş olduğunuz  153 TL tutarındaki siparişiniz için kapıda ödeme onayı vermeniz gerekmektedir. Siparişinizin kapıda ödemeyle gönderilmesini onaylamak için 1’i, iptal etmek için 2’yi, müşteri temsilcisiyle görüşmek için 0’ı tuşlayınız.” anonsunu okur. 1’i tuşlayan müşterinin siparişi Opencart tarafından otomatik onaylanır.) 

Test etmek ister misiniz?

Otomatik Aramayla Kapıda Ödeme Onayı Alma
Kapıda ödeme onayı alma özelliğini test etmek için http://opencarthocasi.xyz/ adresinden demo ürününü kapıda ödeme seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz. Sistem otomatik olarak sizi arayıp kapıda ödeme seçenekli siparişiniz için onay alacaktır.

Siparişim Ne Durumda?
http://opencarthocasi.xyz/ adresinden demo ürünü için vermiş olduğunuz siparişinizin durumunu öğrenmek için
0850 532 60 79 numarasını aradığınızda sesli yanıt sistemi üzerinden siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz kargolandığında ürününüzün hangi kargo ve şubesinde olduğu bilgisini sesli karşılama menüsünden öğrenebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Cevap Yaz