Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Ek Modüller

Bulutsantralim’in ek modüllerini kullanarak daha gelişmiş telefon santraline sahip olabilirsiniz.

Görüşme Kaydı

Bulut santralde yapılan görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Kayıtlar 3 ay süre ile saklanmaktadır. Daha fazla süreyle ses kaydı saklayabilmek için Google Drive hesabınızı veya FTP sunucunuzu tanımlayabilirsiniz.

Otomatik Arama / Sesli Mesaj

Sanal santral web arayüzünden (Kişi, Grup, Numara Listesi, Excel) veya Entegrasyon – API ile otomatik aramalar başlatarak anket, borç okuma, onay alma, duyuru ve hatırlatmalar yapabilirsiniz. Otomatik IVR araması, sanal santralde ek modül olarak sunulmaktadır.

Otomatik Arama / Sesli Mesaj / Predictive Dialer

Web ara yüzünden veya API ile otomatik IVR kampanyaları oluşturabilir; anket, borç okuma, onay alma, duyuru ve hatırlatmalar yapabilirsiniz. Hedef kitlenize sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Aramalarınız 50 Kanal, 100 Kanal ve 200 Kanal seçenekleriyle çoklu kanalla daha hızlı yapılır.

E-Ticaret Entegrasyonu

T-Soft, Ticimax, Opencart, Projesoft, Geliştir gibi entegrasyonumuzun bulunduğu e-ticaret platformları ile ürünlerin sipariş veya kargo durumlarını IVR ile okuma, otomatik aramayla kapıda ödeme onayı alma gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Zoho Entegrasyonu

Zoho entegrasyonu modülüyle aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  • Click to Call: Müşteri cari kartındaki numaraya tıklayarak arama yapabilme.
  • Call Pop-up: Çağrı geldiğinde arayanı numarasından tanıyıp sağ alt köşede popup ekranı çıkması ve bu ekrandan reddebilme
  • Call Managing: Çağrı esnasında çağrıyı kapatabilme, bekletebilme ve sessize alıp çıkartabilme (mute)
  • Missed Call Reporting: Kaçan çağrıları raporlayabilme.
  • Call Reminder: Giden aramalar için hatırlatıcılar kurabilme.
  • Voice Recording Access: Zoho üzerinden ses kayıtlarına erişip dinleyebilme.
  • Call Analysis: Zoho üzerinden çağrı analiz raporları alabilme.

Text to Speech (TTS) Robotu

Bulutsantralim, yazılımında barındırdığı Text to Speech (TTS) robotuyla veritabanınızdaki bilgileri müşterilerinize okuyabilir.

Santral Programlama Entegrasyonu

Yazılımınız / uygulamanız üzerinden web servisinizle bulut santral gelen çağrı akışlarını yönetebilirsiniz. Böylelikle arayan numaraya özel çağrı senaryoları uygulayabilirsiniz.

M.T.

Müşteri Temsilcisi modülüyle dahilileriniz santralde oturum açıp, kuyruktan gelen çağrıları otomatik olarak cevaplayabilir. Müşteri temsilcilerinizin oturum / mola / çağrı bazında detaylı rapor ve istatistiklerini görebilirsiniz.

Kredi Kartı Tahsilatı

Müşteri tahsilatlarınızı, kredi kartı bilgilerini sesli yanıt sisteminde tuşlatarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu modül iki farklı seçenekle sunulmaktadır.

  1. Kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde (IVR) tuşlama yapılmasıyla sanalPOS üzerinden ödeme işleminin gerçekleşmesidir. Bu sistemde ödeme otomatik gerçekleşir.
  2. Kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde (IVR) tuşlanması durumunda kart bilgilerinin ilgili personelin web telefonunda görüntülenmesidir. Bu sistemde alınan kart bilgileriyle çekim işlemi manüel olarak yapılır.

Bu modül tek başına kullanılamaz. M.T. modülüyle birlikte kullanılabilmektedir. 

Çağrı Memnuniyeti ve Kalite Puanlaması

Çağrı Memnuniyeti Puanlaması: Müşterilerinizle yapılan görüşmenin sonunda görüşmeyi değerlendirmelerini sağlayabilir, böylelikle personellerinizin performanslarını ölçümleyebilirsiniz.

Çağrı Kalite Puanlaması: Görüşme kayıtlarını bir yönetici tarafından dinleyebilir ve dinlenen görüşmeleri kalite açısından puanlayabilirsiniz. Böylelikle müşteri deneyimini değerlendirme ve iyileştirme sürecine önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.

SIP Trunk

444’lü veya yurtdışı numaralarınıza gelen çağrıları santralinizde karşılamanızı sağlar. Ayrıca santralinizde karşıladığınız çağrıları farklı santrallere sip protololü ile ip olarak yönlendirmenizi sağlar.

Görüşme Kaydı Analizi Entegrasyonu

Görüşme Kaydı Analizi Entegrasyonu ile müşterilerinizle yapılan görüşmelerinizin ses kayıtları metne çevirilerek analiz edilebilir. Bu modül ile entegre olduğumuz Speech Analytics yazılımı ile duygu belirleme, yasaklı kelime ve argo kelime kullanımlarını kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

IP FCT Port

Kendinize ait GSM hatlarınızı herhangi bir cihaz kullanmanıza gerek kalmadan tarafımızda barındırarak kullanabilirsiniz. Bulut santralinizin tüm özelliklerini kullanarak GSM hatlarınız üzerinden arama yapabilir ve gelen çağrıları karşılayabilirsiniz.

İYS Modülü

Ticari amaçlı otomatik IVR kampanyaları oluşturmanızı sağlar. (SMS hizmeti altında İYS modülünüz varsa bu modülü satın almanıza gerek yoktur.)