Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Ek Modüller

Bulutsantralim’in ek modüllerini kullanarak daha gelişmiş telefon santraline sahip olabilirsiniz.

Görüşme Kaydı

Bulut santralde yapılan görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Kayıtlar 1 ay süre ile saklanmaktadır. Daha fazla süreyle ses kaydı saklayabilmek için Google Drive hesabınızı veya FTP sunucunuzu tanımlayabilirsiniz.

Otomatik IVR Araması / Sesli Mesaj

Sanal santral web arayüzünden (Kişi, Grup, Numara Listesi, Excel) veya Entegrasyon – API ile otomatik aramalar başlatarak anket, borç okuma, onay alma, duyuru ve hatırlatmalar yapabilirsiniz. Otomatik IVR araması, sanal santralde ek modül olarak sunulmaktadır.

E-Ticaret Entegrasyonu

T-Soft, Ticimax, Opencart, Projesoft, Geliştir gibi e-ticaret platformları ile gerçekleştirilmiş entegrasyonumuz ile aşağıdaki özellikleri kullanabilirsiniz.

 • Siparişim Ne Durumda
 • Otomatik Aramayla Kapıda Ödeme Onayı Alma
 • Müşteri Bilgilerinin Çağrı Merkezi Ekranında Görüntülenmesi

Zoho Entegrasyonu

Zoho entegrasyonu modülüyle aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Click to Call: Müşteri cari kartındaki numaraya tıklayarak arama yapabilme.
 • Call Pop-up: Çağrı geldiğinde arayanı numarasından tanıyıp sağ alt köşede popup ekranı çıkması ve bu ekrandan reddebilme
 • Call Managing: Çağrı esnasında çağrıyı kapatabilme, bekletebilme ve sessize alıp çıkartabilme (mute)
 • Missed Call Reporting: Kaçan çağrıları raporlayabilme.
 • Call Reminder: Giden aramalar için hatırlatıcılar kurabilme.
 • Voice Recording Access: Zoho üzerinden ses kayıtlarına erişip dinleyebilme.
 • Call Analysis: Zoho üzerinden çağrı analiz raporları alabilme.

Text to Speech (TTS) Robotu

Bulutsantralim, yazılımında barındırdığı Text to Speech (TTS) robotuyla veritabanınızdaki bilgileri müşterilerinize okuyabilir.

Müşteri Tanıma Sistemi

Web servisiniz ile arayan numaraya özel santral senaryoları oluşturabilirsiniz.

M.T.

MT modülüyle dahililerinizi müşteri temsilcisi olarak atayabilirsiniz. Böylece dahilileriniz (MT), santralde oturum açarak çağrı alabilir ve gelen çağrıları otomatik olarak cevaplayabilir. MT bazında çeşitli istatistikleri (Oturum, Mola v.b) görüntüleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Tahsilatı

Müşteri tahsilatlarınızı, kredi kartı bilgilerini sesli yanıt sisteminde tuşlatarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu modül iki farklı seçenekle sunulmaktadır.

 1. Kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde (IVR) tuşlama yapılmasıyla sanalPOS üzerinden ödeme işleminin gerçekleşmesidir. Bu sistemde ödeme otomatik gerçekleşir.
 2. Kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde (IVR) tuşlanması durumunda kart bilgilerinin ilgili personelin web telefonunda görüntülenmesidir. Bu sistemde alınan kart bilgileriyle çekim işlemi manüel olarak yapılır.

Bu modül tek başına kullanılamaz. M.T. modülüyle birlikte kullanılabilmektedir. 

Çağrı Sonrası Memnuniyet Anketi

Bulutsantralim’de yapılan görüşmelerin sonunda müşterilerinizi çağrı sonrası memnuniyet anketine yönlendirerek görüşmeyi değerlendirmelerini isteyebilir, böylelikle telefonda hizmet veren personellerinizin (MT) performanslarını değerlendirebilirsiniz.

Bu modül tek başına kullanılamaz. M.T. modülüyle birlikte kullanılabilmektedir.

SIP Trunk

SIP Trunk modülüyle santralinize gelen çağrıları herhangi bir senaryodan sonra SIP protokolünü destekleyen farklı bir santrale ya da çağrı merkezi yazılımına ip üzerinden yönlendirebilirsiniz.