Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Bulut santral hizmetimizi kullanarak e-ticaret web sitenizin çağrı merkezini profesyonel şekilde yönetebilirsiniz. T-Soft entegrasyonumuzla birlikte müşteri hizmetleri yükünüzü azaltabilir, daha az iş gücüyle daha yüksek performans sağlayabilirsiniz.

Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Evden çalışma modeline geçiş kolaydır. Santral bulut tabanlı olduğu için santralinizi taşımanız gerekmez. Ek bir yatırım veya kurulum yapmanıza gerek olmadan personelleriniz sanki ofis içindeymiş gibi evden çağrı alabilir arama yapabilir.

Teknolojiktir. Yani iletişim alt yapınızı yeni nesil iletişim teknolojileriyle güncellemenizi sağlar. Voip alt yapısıyla sunulan bulut santrali, 0850 ‘li numara yada coğrafi voip numaralarıyla kullanabilirsiniz. Santral senaryoları gelişmiştir. İstediğiniz IVR senaryosunu uygulayabilirsiniz.

Esnektir. Yani tek bir bulut santralle birden fazla şubenizi tek bir çatıda toplayabilir. Şubeler arası iletişimin maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz. Farklı şubeler sanki aynı ofisteymiş gibi birbirlerine çağrı aktarabilir, ücretsiz görüşebilirler.

Genişlemek kolaydır. Her bir ip telefon bir dahili anlamına gelir.

Sanal santral, bir kaç dakikada hazır hale gelir. Fiziksel kurulum gerektirmediği için bir kaç dakikada kullanmaya başlamak mümkündür.

Sanal santralde ilk yatırım maliyeti yoktur. Kurulum gerektirmediği için kurulum maliyeti ödemezsiniz.

Sanal santral hesaplıdır. Hem konuşma maliyetleri, hem de santral maliyetleri hesaplıdır.

Sanal santral güvenlidir. Bulutsantralim, gelişmiş bulut teknolojisiyle uluslararası standartlarda güvenliğe sahiptir.

Sanal santralde bakım, güncelleme ve destek ücretsizdir. Diğer santraller gibi aylık/yıllık destek ücreti ödemezsiniz.

T-Soft Entegrasyonumuz ile aşağıdaki özelliklere sahip olabilirsiniz.

Siparişim Ne Durumda?

Müşteri hizmetlerinizi arayan müşterilerinizin sipariş ve kargo durumlarını sesli karşılama robotuyla canlı biri olmadan okutabilirsiniz. Böylelikle bu konulardaki talepleri iş gücüne ihtiyaç duymadan Bulutsantralim aracılığıyla çözebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinizi aradıklarında siparişinin durumunu öğrenmek isteyen müşterilerinize karşılama menüsünde tuşlama yaptırarak bir alt menüden siparişinin durumuyla ilgili bilgileri okutabilirsiniz.


Otomatik Aramayla Kapıda Ödeme Onayı Alma

Kapıda ödeme seçenekli oluşturulmuş siparişlerinizi sanal santral üzerinden otomatik robot ile aratarak onay alabilirsiniz.


Müşteri Bilgilerinin T-Call Center Ekranında Açılması

Sizi arayan müşterilerinizin bilgileri T-Soft çağrı merkezi ekranlarında otomatik olarak açılır. Böylelikle müşterinizi daha fazla bekletmeden isimleriyle karşılayarak müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi ekranında ilgili müşterinin geçmişte yapığı görüşmelerin ses kayıtları yer almaktadır.

Sizi Hemen Aramamızı İster misiniz?


BİLGİ TALEBİ FORMU

Bu formu doldurmanızın ardından en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. İletişim bilgileriniz KVKK uygun bir şekilde veri tabanımızda gizli kalacaktır.