Emniyettepe Mh. Selam Sk. No:52 Ahikent Villaları - Eyüp/İSTANBUL
Müşteri Hizmetleri | 0850 255 00 00
0212 320 50 72

Bulut Santral (Sanal Santral) Nedir?

Bulut Santral (Sanal Santral), şirketinizde telefon santrali bulundurmadan bulut teknolojisiyle internet üzerinden sunulan, internet ağının olduğu her yerden tüm santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı telefon santrali sistemidir.

Eski nesil analog santrallerin yerini alan Bulut Santralim ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulabilir, teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santralle tüm şubelerinizi  yönetebilirsiniz.

Neden Bulut Santral?

Bulut santral, teknolojiktir. Yani iletişim alt yapınızı yeni nesil iletişim teknolojileriyle güncellemenizi sağlar. Voip alt yapısıyla sunulan bulut santrali, 0850 ‘li numara yada coğrafi voip numaralarıyla kullanabilirsiniz. Santral senaryoları gelişmiştir. İstediğiniz IVR senaryosunu uygulayabilirsiniz.

Bulut santral, esnektir. Yani tek bir bulut santralle birden fazla şubenizi tek bir çatıda toplayabilir. Şubeler arası iletişimin maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz. Farklı şubeler sanki aynı ofisteymiş gibi birbirlerine çağrı aktarabilir, ücretsiz görüşebilirler.

Bulut santralde genişlemek kolaydır. Her bir ip telefon bir dahili anlamına gelir.

Bulut santraliniz varsa taşınmak çok kolaydır. İnternetin olduğu her yer ofisinizdir.

Bulut santral, bir kaç dakikada hazır hale gelir. Fiziksel kurulum gerektirmediği için bir kaç dakikada kullanmaya başlamak mümkündür.

Bulut santralin ilk yatırım maliyeti yoktur. Kurulum gerektirmediği için kurulum maliyeti ödemezsiniz. Aylık kiralama modeliyle sunulmaktadır.

Bulut santral hesaplıdır. Aylık 39 ve 49 TL lik paketlerle sahip olabilirsiniz.